Jdi na obsah Jdi na menu
 


Opět AHA!!

17. 2. 2007

Šárka Vaňková (18)
Piercing neodolatelně přitahoval také mladou a půvabnou zpěvačku Šárku Vaňkovou. Nakonec neodolala a pořídila si kovový šperk do pupíku. „Vždycky jsem velmi chtěla piercing, líbilo se mi to. Tak ho mám,“ vysvětlila. A proč do pupíku? Důvod je stejný jako u mnoha dalších žen. Je to sexy a krásná kovová ozdůbka navíc zvýrazní ploché bříško.

Smutná Šárka Vaňková - Milenec ji vyměnil! Za slepici!

PRŮHONICE - Vztah zpěvačky Šárky Vaňkové (18) a produkčního Jakuba Vytáčka (27) prochází pořádnou zkouškou ohněm!Kliknutím zavřete okno

 A zasvěcení si dokonce šeptají o těžké krizi a blížícím se rozchodu. To, že to mezi nimi neklape, bylo patrné na první pohled i teď o víkendu na sportovním dni, který se konal s protagonisty muzikálů Kleopatra a Tři mušketýři...

Zatímco Jakub Vytáček se tam skvěle bavil, Šárka seděla nasupená na zahradě se sklenkou vína a kamarádem. Zřejmě nemohla přenést přes srdce, že její přítel dal přednost obrovské plyšové slepici, která se stala jeho hlavním bodem večera společně s alkoholem. „Někdo má na zádech opici, já mám na sobě slepici,“ vtipkoval dvojsmyslně Vytáček. Možná to byla jeho sladká pomsta za to, že nedávno na zahajovacím večírku k SuperStar dala Šárka přednost divokým tanečkům s bývalým účastníkem SuperStar Filipem Jankovičem. Tenkrát se kvůli tomu také zle pohádali.

 

Vaňková křtila. Savku zaujala Berenika!

PRAHA – „Dal bych si říct,“ prohlašoval labužnicky zpěvák Tomáš Savka (21), když se díval do »vybaveného« výstřihu Bereniky Saudkové. Zpěvák zůstal vydán napospas společnosti dcery světoznámého fotografa Jana Saudka. Kousek dál se totiž jeho manažer Jiří Pokorný věnoval muzikálové zpěvačce Radce Fišarové. Zato Šárka Vaňková (18) slavila tak, že zapomínala na svého přítele Jakuba Vytáčka (27)! 

K oslavě měla Šárka Vaňková pádný důvod. V pražské restauraci FooDoo křtila své druhé album Teď a tady. Stříbrná účastnice první řady SuperStar dala sladkému popíku sbohem a publikum o tom přesvědčila na místě několika swingovými písničkami. Šárka, která už nevystupuje jako Vaňková, ale pouze pod svým křestním jménem, byla na roztrhání a snažila se všem věnovat. Na jejího přítele Jakuba Vytáčka jí v tom shonu už nezbývalo moc času.

Před křtem si nervózní Šárka svlažovala hrdlo vincentkou, aby se jí dobře zpívalo. „Teď je pro mě prioritou koncertování a poté plánuji s přítelem dovolenou někde v teple,“ řekla deníku Aha! zpěvačka. Kmotrem jejího alba se stal herec a muzikant Jakub Prachař, který ale samotnému aktu nakonec jen přihlížel. Album totiž pokřtil číšník, jež ho sám nečekaně polil šampaňským.

 

Poblahopřát své kamarádce k desce přišel i Tomáš Savka, kterému jeho manažer Jiří Pokorný tentokrát společnost nedělal. Pokorný měl totiž oči jen pro muzikálovou zpěvačku Radku Fišarovou, se kterou se také zaláskovaně vodil za ruce. Savka tak svoji pozornost zaměřoval především na výstřih extravagantní Bereniky Saudkové, který ho neustále provokoval. Zpěvák ale vnadné blondýnce nepodlehl a nakonec odešel domů sám. Opodál vtipkoval Jakub Prachař na adresu muzikanta Františka Soukupa. „Měl by sis svůj styl tance patentovat. Můžeš taky říkat, že ho vymysleli v Maďarsku tak, že si pomazali tělo pálivými papričkami, a ty jsi ho zdokonalil,“ smál se Prachař, který se Soukupem hraje ve funky kapele Nightwork.

Zato u rautu s japonským jídlem sushi zapásila Česká Miss 2006 Renata Langmannová, která se notně posilňovala pivem. „To mně teda fakt nechutná,“ šklebila se a jídlo z úst nespolečensky vyplivávala. Posledním hostem byl skladatel Jaroslav Uhlíř, který nebral na vědomí letní počasí a přijel oblečený celý v kůži.

Šárka Vaňková: Už žádná holčička - Kus ženský!


Vaňková už není Vaňková!

PRAHA – Poznáváte tu sexbombu na snímku? Je vám povědomá, a přesto nevíte, kdo to je? Ano, je to stříbrná SuperStar Šárka Vaňková (18)! Jenže už to není žádná šestnáctiletá holčička, jak si ji pamatujeme ze SuperStar. Dětské mikádo, úsměv školačky a vizáž nohatého střízlíka už jsou ty tam. Šárka je už plnoletá a je to vidět i na její vizáži. Z rozdováděné Šárky je pořádný kus ženské se svůdnou postavou a jiskrným sexappealem.

„Už nejsem Vaňková, ale pouze Šárka,“ směje se stříbrná SuperStar z první řady soutěže Šárka Vaňková (18). „Vyšlo mi nové album nazvané Teď a tady a od této chvíle vystupuju pod uměleckým jménem Šárka,“ vysvětlila. První singl z alba Čas nádhernej napsal kytarista Anny K. Jiří Janouch a text si napsala sama Šárka. „Psaní textů mě baví a ráda bych v něm v budoucnu pokračovala,“ řekla deníku Aha! Šárka, která nyní studuje zpěv na Státní konzervatoři. A taky si stihla zahrát v teenagerské komedii Panic je nanic. „Teď zkouším se živou kapelou a připravujeme koncertní program, který představíme na podzimním turné,“ dodala Šárka.

Šárka Vaňková (18)

1. Co jste od soutěže dokázala, jak se vám od té doby změnil život?
„Zvládla jsem dvě cédéčka, je to super! Jsem šťastná, že můžu dělat, co mě baví, a zpívat pro lidi, kteří mě mají rádi. To mě těší. Film jsem taky zkusila, a to byla taky perfektní zkušenost. Jsem jak blázen, do čeho se pustím, to mě baví. (smích) Hlavně jsem teď zvědavá, jak se ujme nová deska.“

2. Co právě teď děláte, na čem pracujete, jaké máte plány pro nejbližší budoucnost?
„Řekla bych, že to nejdůležitější mám právě za sebou. Další deska je na cestě a teď mě čekají akce, kde se budu snažit obhájit to, na čem jsme skoro rok pracovali a v čem se chci zdokonalovat.“

3. Jak se staráte o svůj vzhled?
„Každý chce vypadat hezky, aby se líbil. Já samozřejmě taky, ale nehrotím to. Neumím sedět hodiny na manikúře, masážích a kosmetice. Na to jsem moc pohodlná. (smích) Prostě občas zajdu na solárko, občas do fitka, samozřejmě na vlasy a tím to hasne. Pečuju o sebe, ale radši než v kosmetickém křesle sedím u piana...“

 

Vaňková chce hrát s kapelou!

 
Zpěvačka Šárka Vaňková v těchto dnech natáčí ve studiu a vybírá singl na své chystané album

PRAHA - Zpěvačka Šárka Vaňková (18) už ani neví, jak vypadá denní světlo. Od rána do večera je totiž zavřená v nahrávacím studiu, kde v těchto dnech natáčí své nové album! "Bude to něco mezi popem a funky," prozradila deníku Aha!

Šárka podrobnosti ze své kuchyně. "Funky je totiž můj oblíbený styl, který bych chtěla jednou dělat naplno. Hrát s kapelou je prostě můj sen!" říká Šárka, která už nafotila i obal chystaného alba, které vydavatelství Sony/BMG pustí na trh 15. května. "Jsou to takové uvolněné a sexy fotky, nemám moc ráda křečovité pózování, ale z těchto čiší pohoda," dodala Šárka.

Šárka Vaňková
„V první třídě, a vůbec na začátku školní docházky, jsem měla samé jedničky,“ prozradila deníku Aha! Šárka Vaňková (18). „Ale nejhorší vysvědčení jsem měla v pololetí devítky, tam mi hrozily i opravné zkoušky. Bojovala jsem totiž s matematikou, takže z toho byla čtyřka.“

Šárka Vaňková
Mladá zpěvačka nechce ponechat nic náhodě, a tak si pořídila vlastního andělíčka strážníčka. A aby ho měla neustále s  sebou, nechala si ho dokonce vytetovat na záda, respektive na horní část zadečku. „Přišlo mi to jako docela dobrý vtip, mít anděla strážného nad zadkem,“ vysvětlila se smíchem. Uvažuje také o dalším tetování, ale jaký obrázek se na jejím těle ještě objeví, neprozradila.

.Šárka Vaňková: Bude andělíček posledním tetováním?

Šárka Vaňková: Bude andělíček posledním tetováním?

Vaňková a Aichmajerová - Skončí ve vířivce


PRAHA - Sexbomba Eva Aichmajerová (28) a stříbrná Su-perStar Šárka Vaňková (18) umějí žít! A jako správné hvěz-dy i relaxovat. "Nejlepší relax je stejně ve vířivce, tak v ní asi skončíme i tady," žertovala Eva Aichmajerová na otevírácí party relaxačního studia Wellness club téměř v oblacích. Z deváté patra pražského hotelu Diplomat je už přece do hvězdného nebe kousek…

Eva i Šárka dokonce slavnostně přestřihly pásku, a hned si udělaly rezervaci na příští týden. "Se Šárkou se nám tady tak zalíbilo, že jsme se rovnou domluvily a děláme si tady dámskou jízdu. Objednáme si šampaňské a naložíme se do vířivky," těší se na chvíli odpočinku Eva Aichmajerová, která exceluje v nováckém seriálu Ulice. "Je tady absolutní soukromí a hned u bazénu je velké prosklené okno s nádherným výhledem na chrám svatého Víta. A možná si taky zacvičíme a dáme páru," plánuje překrásná Eva Aichmajerová. Nové fitness se jako jediné v Praze může pochlubit i dohledem lékaře, který dokáže poradit klientům, jak nejlépe upravit tréninkový program přesně podle zdravotního stavu.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sarka

(nikolka, 5. 2. 2008 16:22)

sarka ma moc hezke fotky